Anno Online

Anno Online to tak jak w przypadku Settlers’ów przeniesienie kultowej serii gier do przeglądarki przez firmę Ubisoft. Jak i w przypadku innych gier strategicznych tak i tutaj – rozwijamy swoją posiadłość aby stworzyć potężne imperium.

Na początku osiedlamy się na bezludnej wyspie i zaczynamy się rozwijać dzięki znalezionym na niej surowcom. Wraz z rozwojem naszych posiadłości, eksplorujemy wyspę oraz odkrywamy i osiedlamy pobliskie wysepki.

Jako dobry władca należy zarządzać swoją wyspą tak, aby jej mieszkańcy byli zadowoleni. Swoją pierwszą i zarazem główną wyspę połączysz z innymi dzięki morskim szlakom. Przydadzą się one również do handlu, który jest bardzo ważną częścią tej produkcji Ubisoftu.

Wraz z ewolucją twoich wirtualnych własności w Anno, będziesz mógł budować coraz bardziej zaawansowane budynki a także wykonywać coraz trudniejsze zadania. Ta gra jest bardzo rozbudowana i można się przy niej dobrze bawić przez wiele dni. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych przeglądarkowych gier strategicznych, jednym słowem polecam!

 

Udostępnij:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Tumblr

  • http://www.kf2.pl/ Thoran Rion

    Gierka bardzo fajna tylko w późniejszych etapach na wszystko trzeba czekać baaardzo dłuugo :)

  • Marek

    Gra jest genialna.