The Settlers Online

The Settlers Online to przeniesienie serii strategicznych gier The Settlers na przeglądarki internetowe. Gra udostępniona jest w otwartej wersji Beta, dzięki czemu każdy strateg rządny dobrej rozrywki może w nią zgrać.

Ta produkcja Ubisoftu posiada bardzo ładną i przyjemną dla oka grafikę. W grze zastosowano wiele nowoczesnych technologii i ciekawych rozwiązać które umilają czas przy niej spędzony. Niektóre z nich można nazwać wręcz rewolucyjnymi.

Po wejściu do gry każdy z graczy otrzymuje wyspę na której może rozbudowywać swoje królestwo, przeszkodą są bandyci których należy pokonać. Gdy przejmie się już całą wyspę można samemu lub z innymi graczami rozpocząć tzw. Przygody.

Pomimo tego że gra jest w wersji Beta, warto już teraz ją sprawdzić. Administracja stale wprowadza zmiany oraz poprawki aby ją udoskonalić. Ładna grafika, przyjazny interfejs oraz ciekawe rozwiązania technologiczne są mocnymi argumentami tej produkcji. The Settlers Online polecam wszystkim fanom serii, a także miłośnikom gier strategicznych.

Udostępnij:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Tumblr