Ogame

Przestrzeń kosmiczna nie leży w centrum zainteresowania tylko naukowców. Inspiracji wśród gwiazd szukają również twórcy gier komputerowych. Wiele lat temu, zespół odpowiedzialny za przeglądarkową grę OGame, zaprosił graczy do udziału w kosmicznej przygodzie, która z nieustannym powodzeniem, wciąga kolejnych fanów elektronicznej rozrywki.

OGame to strategiczna gra czasu rzeczywistego, w której zadaniem gracza jest stworzenie galaktycznego imperium, rozpoczynając od posiadania jedynie garści zasobów i niewielkiej planety. Rozwijając gospodarkę, rozbudowując flotę kosmiczną i wchodząc w przeróżne sojusze gracz poszerza zasięg oraz możliwości swojego międzyplanetarnego mocarstwa. Styl gry, cele rozgrywki są całkowicie zależne od pomysłu gracza, który może zostać siejącym zagładę niszczycielem planet lub zręcznym dyplomatą i handlowcem, umacniającym swoją pozycję gospodarczą.

Ogame zapewnia setki godzin niesamowitej zabawy, graczom w każdym wieku. Gra działa bez instalacji, na popularnych przeglądarkach internetowych.

 

UWAGA!

W przypadku zamknięcia gry lub zakończenia kampanii promującej, link może przekierowywać do innej produkcji.

Udostępnij:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Tumblr

 • Brendiu

  Stara gierka, ale dalej fajna. Co prawda wolałem klasyczną wersję, ale może się nie znam :P

 • Mentor

  OD już 2 lat nie opłaca się grać, ponieważ:

  1. Są tylko 3 polskie serwery, PL1,PL2 i PL3. od 5 lat nie powstał żaden serwer i nie powstanie ponieważ mało graczy gra już w tą grę a jak wiadomo poczatkujacy gracz nie rozwinie sie dobże jak lataja same FE czy SFE.

  2. Jeśli chcesz w tej grze zaistnieć to obowiazek zrobienia FE co ma sie dwie możliwośći

  -Pierwsza: Grać non stop co dzienie i to dobre jeden rok

  -Drugra: władaować w tą grę minimum 250zł lub opłacalnym wydatkiem byłoby kupno nowego konta na allegro czy oxl etc