Pirate Storm

Pasjonują Cię pirackie klimaty? Chciałbyś wcielić się w rolę kapitana statku? Jeśli tak to gra studia Bigpoint jest z pewnością dla Ciebie.

Pirate Storm jest przeglądarkową grą przygodową. Polega ona na przemierzaniu morskich regionów, walce z innymi graczami(system pvp) oraz różnorodnymi komputerowymi przeciwnikami(np. wodnymi potworami). Walki Player vs Player odbywają się co jakiś czas, biorą w nich udział gracze którzy chcą piąć się w górę rankingu. Najlepsze grupy graczy którzy brali udział w tych pojedynkach otrzymują nagrody.

Pirate Storm jest rozbudowanym bMMO, dzięki czemu istnieje wiele możliwości rozwoju swojego pirackiego statku. Twórcy gry przygotowali specjalne zadania dzięki którym można zdobyć pieniądze potrzebne do zakupu wyposażenia. Gra oferuje również możliwość współpracy z innymi graczami dzięki możliwości zawierania bractw i sojuszy.

Podsumowując, gra jest ciekawie zrobiona, graficzna strona gry urozmaicona jest przez różnego rodzaju animacje, które wpływają również na dynamikę gry.

Udostępnij:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Tumblr