Travian

Travian to najpopularniejsza gra przeglądarkowa na świecie. Strategia ta miała swoją premierę w 2004 roku, co czyni ją klasykiem w swoim gatunku.

Na przestrzeni lat wygląd gry się zmieniał, dodawano do niej nowe funkcje, ale cel gry pozostał wciąż ten sam. Wytrwali gracze wraz ze swoimi sojuszami dążą do wygranej na danym serwerze. Jest to jeden z elementów który odróżnia Traviana od innych gier via www tego typu. Aby wygrać należy wybudować Cud Świata – jest to możliwe gdy administracja wprowadzi do gry tzw. Natarów(dodatkowa legendarna nacja).

Wszystko rozgrywa się w czasach Cesarstwa Rzymskiego. Podczas rejestracji należy wybrać w którą nację chcemy się wcielić. Mamy do wyboru Galów, Rzymian oraz Germanów. Każda z nich charakteryzuje się innymi specjalnymi cechami.

Travian oprócz funkcji typowych dla gier strategicznych oferuje również rozbudowany system bohatera. Gra ta oferuje wiele ścieżek rozwoju własnego imperium. Można na przykład współpracować z sojuszem lub być samotnikiem, produkować surowce we własnej wiosce lub grabić je innym wodzom. Sam zdecydujesz jak zdobędziesz potęgę i władzę.

Travian to strategia, która moim zdaniem jest najlepszą grą przeglądarkową w swoim gatunku.

Udostępnij:Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Tumblr

  • Ramos

    Najlepsza strategia jaka istnieje. Jakby co mój nic na s2 ramos12.